-26%

Джерело безребійного живлення EnerGenie EG-UPS-PS3000-01 3000VA, Lin.int., AVR, 4хIEC, USB, RJ-45, метал
26 391,15 ₴
19 549 ₴
- В наявності
- Код: EG-UPS-PS3000-01
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело безперебійного живлення з синусоїдальним вихідним сигналом
USB інтерфейс
Автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR)
Інтелектуальний захист від перевантажень і коротких замикань
Звукове і візуальне сповіщення про події
Світлодіодна та РК-індикація стану
Захист батарей від перезаряду і глибокого розряду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 4х9 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Час перемикання | <10 мс |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25% |
| Габарити (ШхВхГ) | 467х336х190 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 6 |
| Кількість IEC-розеток | 6 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 4 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 2400 Вт |
| Потужність повна | 3000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 549 ₴


