Акумулятор гелевий LPM-GL 12 - 9 AH, ресурс циклів - 1200, Номінальна напруга 12V
Максимальний струм заряду 1.8Аh
Зарядний напруга (буферний режим) 13.4-13.8V
Зарядний напруга (циклічний режим) 14.1-14.3V
Ємність при 20 год. Розряді 9.0Ah
Ємність при 10 год. Розряді 8.6Ah
Ємність при 5 ч. Розряді 8.3Аh
Ємність при 3 ч. Розряді 7.5Аh
Ємність при 1 ч. Розряді 6.1Аh
Максимальний пусковий ток..47А.
Діапазон робочих температур 25 °.
Клеми Т2.
Максимальний пусковий струм 47А.
Струм короткого замикання 108А.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 95 мм |
| Ємність батареї | 9 А·г |
| Максимальний струм заряду | 1.8 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -5°C до +25°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | T2 |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 634,85 ₴



