
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-B-PSW-1500VA+ (1050Вт)10A/15A, Lin.int., AVR, 2 x евро, метал
13 103,10 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP4130
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ДБЖ з правильною синусоїдою LPY-B-PSW-1500VA+ (1050Вт) 10A/15A
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою забезпечують автономну роботу електрообладнання від акумулятора у разі відключення живлення із загальної мережі.
Форма вихідної напруги у вигляді правильної (чистої) синусоїди дозволяє використовувати ДБЖ даного типу для електричної техніки:
-З трансформаторними блоками живлення
-з об'ємними індукційними котушками
-з дроселем
-З блоками живлення APFC (активна корекція фактора потужності) і т.д.
Джерело безперебійного живлення LPY-B-PSW-1500VA+ (1050Вт) 10A/15A має вбудовану функцію стабілізації напруги в діапазоні від 140-275 на вході до 220±10% на виході.
3 кроки для підключення ДБЖ:
1. Підключити акумуляторну батарею, дотримуючись полярності;
2. Підключити ДБЖ до мережі, вставивши вилку від ДБЖ у розетку 220В;
3. Дочекатися закінчення самодіагностики та включення ДБЖ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарейка | зовнішня |
| Час перемикання | 4-6 мс |
| Вхідна напруга | 140-275 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 170х265х310 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Призначення | для котла |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 24 В |
| Потужність активна | 1050 Вт |
| Потужність повна | 1500 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 103,10 ₴




