Знищувач документів офісної серії.
Перехресна різка 3-й рівень секретності, розмір фрагментів 5х38 мм.
Знищує одночасно до 21 аркуша паперу.
Приймає документи, скріплені скобами і скріпками.
Можливість знищення пластикових карт і CD-дисків.
Автоматичний старт і стоп, реверс.
Обсяг кошика для відходів 35 л.
На панелі відображаються індикатори роботи шредера:
-замятіе паперу
-повний кошик
-відкрита дверцята
-перегрівання двігуна.
Термозахист двигуна від перегріву.
Автостоп під час переповневого кота.
Для зручності переміщення оснащений коліщатками зі стопором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Тип порізки | Перехресна |
| Рівень секретності | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність кошика | 35 л |
| Автостарт/стоп | є |
| Габарити | 360х602х286 мм |
| Одночасне завантаження | 21 лист |
| Робоча ширина | 228 мм |
| Реверс | є |
| Розмір фрагментів | 5х38 мм |
| Різання CD/DVD дисків | є |
| Різання платіжних карток | є |
| Різання скоб/скріпок | є |
| Тип різання | перехресна |
| Рівень шуму | немає даних |
| Швидкість знищення | 30 мм/сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 924,65 ₴



