
Вентилятор ID-Cooling ZF-12025-PINK ARGB (Single Pack), 120x120x25мм, 4-pin PWM, білий з рожевим
464,40 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZF-12025-PINK
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вентилятор ID-Cooling ZF-12025-PINK призначається для додаткового охолодження корпусу системного блоку. Розмір виробу становить 120x120 мм. Аеродинамічна конструкція дозволяє вентилятору здійснювати до 2000 об/хв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | рожевий |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 2000 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | немає даних |
| Повітряний потік | 55.2 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Рівень шуму | 33.5 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464,40 ₴


