
Джерело безперебійного живлення LogicPower 600VA-P, Lin.int., AVR, 2 x євро, пластик
3 345,30 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP10003
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
LP 600VA-P - лінійно інтерактивне ДБЖ, по суті, є резервним джерелом живлення. Цей пристрій головним чином призначається для безперебійного живлення різних технічних пристроїв і електроніки, і необхідно при аварійному або раптовому відключенні основного мережевого електроживлення.
Безперебійний UPS LP 600VA-P (лінійно інтерактивний тип) має показники потужності 360 Вт і вхідна напруга 145-290 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ LP 600VA-P має на увазі: захист від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автоподзарядка пристрою виконується в вимкненому стані. Має 2 евророзетки, функції холодного старту і повторного запуску при відновленні напруги в мережі.
Якщо вам необхідно організувати в вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно інтерактивний ДБЖ LP 600VA-P - це оптимальне і доступне за своєю вартістю рішення.
У тому випадку, якщо у вас виникли труднощі, пов’язані з вибором необхідної моделі ДБЖ/UPS, ви завжди можете зв’язатися з нашими фахівцями за вказаними на сайті телефонами, які допоможуть вам вибрати інтерактивний ДБЖ відповідно до ваших потреб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 7.5 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Час перемикання | 4-6 мс |
| Вхідна напруга | 145-290 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 100х142х300 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Призначення | споживчі |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 600 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 345,30 ₴




