Серія RA – це акумуляторна батарея загального призначення з розрахунковим терміном служби 12 років. Вона відповідає стандартам IEC, JIS і BS. Завдяки оновленій технології регульованих клапанів AGM і високоякісній сировині, батареї серії RA забезпечують високу продуктивність і надійність в режимі очікування.
Особливості
Низька швидкість саморозряду
Широкий діапазон робочих температур
Застосування: телекомунікаційні системи, системи пожежної та охоронної сигналізації, аварійні системи, електроінструменти, медичне обладнання, UPS / EPS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 182 мм |
| Ємність батареї | 80 А·г |
| Максимальний струм заряду | 24 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F12 (M8) |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 158,40 ₴


