-26%

Кронштейн KSL WMO-6240P (VESA400х400)
1 015,20 ₴
752 ₴
- В наявності
- Код: WMO-6240P
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип: настінний монтаж; Мінімальна діагональ: 32 "; Максимальна діагональ: 65"; Максимальне навантаження: 30 кг; Наявність криплень VESA: 200x200 мм, 200х300 мм, 200x400 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм; Колір чорний;
Комплектація:
інструкція
гарантійний лист
дюбель 10 * 50 (8 шт.)
шайба М8 (8 шт.)
гвинт 6 * 30 (4 шт.)
гвинт 8 * 20 (4 шт.)
фіксують шнурки (2 шт.)
кронштейн (настінна пластина 1 шт., кріпильні планки - 2 шт.)
гвинт 8х45 (4 шт.)
пластиковий адаптер (8 шт.)
гвинт 6х60 (8 шт.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | фіксований |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 400х400 мм |
| Відстань від стіни | 29 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 65" |
| Стандарти VESA | 200 х 200 мм, 200 х 300 мм, 300 х 300 мм, 300 х 400 мм, 400 х 200 мм, 400 х 300 мм, 400 х 400 мм |
| Кут нахилу | - |
| Кут повороту | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 752 ₴
