-26%

Кронштейн KSL Simpler 48EP (VESA400х400)
1 024,65 ₴
759 ₴
- В наявності
- Код: 48EP
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фіксований кронштейн 48EP підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 32-65 дюймів і вагою до 25 кг. VESA: від 200 х 200 мм до 400 х 400 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 400х400 мм |
| Відстань від стіни | 29 мм |
| Рекомендована діагональ | 40" - 55" |
| Стандарти VESA | 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм |
| Кут нахилу | - |
| Кут повороту | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759 ₴



