-26%

Накопичувач SSD 120GB Patriot Burst Elite 2.5" SATAIII TLC (PBE120GS25SSDR)
2 574,45 ₴
1 907 ₴
- В наявності
- Код: PBE120GS25SSDR
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокачайте свій ноутбук
Внутрішній накопичувач SSD Patriot Burst Elite з інтерфейсом SATA III та пам'яттю NAND забезпечує значне збільшення продуктивності системи та підходить для апгрейду не тільки комп'ютерів, а й ноутбуків. Ще одним перевагою накопичувача є простота встановлення та висока експлуатаційна надійність.
Універсальний форм-фактор
Внутрішній накопичувач SSD Patriot Burst Elite має формат 2,5" і відрізняється широкою сумісністю. Невелика толщина всього 7 мм і роз'єм для підключення за інтерфейсом SATA дозволяють легко інтегрувати накопичувач у більшість існуючих систем.
Висока надійність
Завдяки тому, що час напрацювання на відмову у накопичувача SSD Patriot Burst Elite складає 2 млн годин, він гарантовано прослужить протягом тривалої години. Статичний та динамічний Wear Leveling стежити за зносом диска. Підтримка Trim забезпечує стабільно високу швидкість роботи накопичувача. Диск відрізняється підвищеним опором ударам та вібрації, а також працює при температурі до +70 градусів.
Швидкість читання та запису
Новий контролер SATA III, який використовують у SSD Patriot Burst Elite, забезпечує чудові швидкісні характеристики роботи. Накопичувач підтримує швидкість читання до 450 Мб/с, а це означає практично миттєве завантаження будь-яких програм та додатків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 40 000/40 000 |
| TBW (ресурс записів) | 50 TБ |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн рікін |
| Габарити | 100 х 69 x 7 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Контролер | немає даних |
| Наявність підсвічування | немає |
| Об'єм накопичувача | 120 ГБ GB |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Серія | Patriot Burst Elite |
| Швидкість записування | 320 МБ/сек |
| Швидкість зчитування | 450 МБ/сек |
| Споживання енергії | 4.3 Вт |
| Тип пам'яті | TLC |
| Ударостійкість | є |
| Енергоспоживання | середня: 2.3 Вт: максимум: 4.3 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 907 ₴





