-26%

Накопичувач SSD 960GB Patriot Burst Elite 2.5" SATAIII TLC (PBE960GS25SSDR)
10 498,95 ₴
7 777 ₴
- В наявності
- Код: PBE960GS25SSDR
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SSD PATRIOT Burst Elite 960GB 2.5" SATAIII TLC (PBE960GS25SSDR) є передовим рішенням для підвищення продуктивності вашої системи. Цей твердотільний накопичувач має унікальні характеристики, які роблять його ідеальним вибором для тих, хто шукає видатну продуктивність і надійність.
SSD PATRIOT Burst Elite оснащений NAND-пам'яттю, що підтримує як TLC, так і QLC. Це гарантує виняткову продуктивність та тривалий термін служби накопичувача. Ви зможете насолоджуватися швидкістю читання даних до 450 МБ/с, що покращить швидкодію вашої системи та скоротить час очікування завантаження програм.
Сумісність із інтерфейсом SATA III робить SSD PATRIOT Burst Elite універсальним рішенням. Ви можете легко встановити його як у стаціонарний комп'ютер, так і ноутбук. Форм-фактор 2.5" забезпечує простоту монтажу, а низьке енергоспоживання продовжить термін роботи вашої батареї у разі використання у портативних пристроях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 40 000/40 000 |
| TBW (ресурс записів) | 400 TБ |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн рікін |
| Габарити | 100 х 69 x 7 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Контролер | Phison S11 |
| Наявність підсвічування | немає |
| Об'єм накопичувача | 960 ГБ GB |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Серія | Patriot Burst Elite |
| Швидкість записування | 320 МБ/сек |
| Швидкість зчитування | 450 МБ/сек |
| Споживання енергії | 4.3 Вт |
| Тип пам'яті | TLC |
| Ударостійкість | є |
| Енергоспоживання | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 777 ₴







