
Джерело безперебійного живлення Ritar RTP500 Standby-L 300 W (RTP500L/06187)
3 333,15 ₴
- Немає в наявності
- Код: RTP500L/06187
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Джерело безперебійного живлення з апроксимованою синусоїдою призначене для автономної роботи компьютерної техніки та переферійного обладнання у офісних та житлових приміщеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 4.5 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Час перемикання | 2-6 мс |
| Вхідна напруга | 176-280 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 250х100х140 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від перевантаження | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 300 Вт |
| Потужність повна | 500 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 333,15 ₴
