-26%

Кронштейн KSL WMO-6341N (VESA400х400)
1 630,80 ₴
1 208 ₴
- В наявності
- Код: WMO-6341N
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип: настінне кріплення; Мінімальна діагональ: 32 "; Максимальна діагональ: 65"; Максимальне навантаження: 30 кг; Регулювання: нахил; Наявність криплень VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x200 мм, 200х300 мм, 200x400 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 100x300 мм, 100x400 мм, 100x, 300x100 мм, 400x1 мм, 400x1 мм; Колір: чорний;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | похилилій |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 400х400 мм |
| Відстань від стіни | 28 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 65" |
| Стандарти VESA | 100x100 мм, 100х300 мм, 150x100 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x300 мм, 400x300 мм, 400x400 мм |
| Кут нахилу | 0/-15° |
| Кут повороту | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 208 ₴
