-26%

Кронштейн KSL WMO-6246T (VESA400х400)
3 167,10 ₴
2 346 ₴
- В наявності
- Код: WMO-6246T
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поворотний кронштейн WMO-6246T підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 32-65 дюймів і вагою до 50 кг. Підтримує стандарт VESA: від 100 ? 200 мм до 400? 400 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | поворотно-похилій |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 400х400 мм |
| Відстань від стіни | 475 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 65" |
| Стандарти VESA | 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм |
| Кут нахилу | +15/-5° |
| Кут повороту | 180°/360°/180° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 346 ₴


