-26%

Мікрохвильова піч LG MS2042DARB
6 829,65 ₴
5 059 ₴
- В наявності
- Код: MS2042DARB
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покриття легкої очистки EasyClean.
Спеціальне покриття LG EasyClean стійке до механічних пошкоджень і вбирання жиру, завдяки чому частинки їжі не прилипають до стінок печі і легко очищаються. Компанія LG надає 10 років гарантії на покриття EasyClean.
Технологія i-Wave.
Завдяки технології i-Wave, мікрохвилі в печі поширюються рівномірно, забезпечуючи глибоке проникнення тепла як по центру, так і по краях страв. Особлива конструкція внутрішньої стінки допомагає хвилям поширюватися по всьому об"єму камери, що забезпечує більш рівномірне приготування.
Авто програми приготування «Кухні світу».
32 унікальні програми, що дозволяють без зусиль приготувати страви за традиційними рецептами французької, італійської, східної та російської кухні. Достатньо лише закласти необхідні продукти в камеру і вибрати відповідне меню, а піч сама встановить оптимальний режим приготування страви.
Економія електроенергії ECO ON.
Після закінчення роботи натисніть спеціальну кнопку ECO ON, щоб перевести піч в режим енергозбереження. Ця функція дозволить вам контролювати рівень інтенсивності підсвічування дисплея і освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрустких скоринок | немає |
| Вертел | немає |
| Випічка | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 455 х 252 х 320 мм |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Максимальна потужність гриля | немає |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Об'єм | 20 л |
| Відкидні дверцята | немає |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Решітка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип грилю | без гриля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 059 ₴



