-26%

Ламінатор Agent LM-A3 125 3-в-1 (3010082)
2 934,90 ₴
2 174 ₴
- В наявності
- Код: 3010082
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісний ламінатор 3 в 1.
У даній моделі поєднані три функції: ламінатор + роликовий різак з трьома типами різання (прямий різ, фігурний рез «хвиля», мікроперфорація) + Заокруглювач кутів.
Малобюджетний і функціональний.
Рекомендації: для офісних робіт, де необхідне використання різної товщини плівки до 125 мк.
Максимальний формат ламінування - 330 мм.
Розігрів 3-5 хвилин.
Працює з різною товщиною плівки від 75 мк до 125 мк.
Можливість холодного ламінування, ламінування фотографій.
Є важіль розтискання валів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Формат | A3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 420х100х145 мм |
| Максимальна товщина плівки | 125 мкм |
| Нагріваючий елемент | немає даних |
| Реверс | з реверсом |
| Швидкість | 26 см/хв |
| Температура | 135°C |
| Фольгування | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 174 ₴


