Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 13-28 дюйма і вагою до 15 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 75 х 75 мм до 100 х 100 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | поворотний |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 100х100 мм |
| Відстань від стіни | 65 мм |
| Рекомендована діагональ | 13" - 28" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
| Кут нахилу | -5°/+15° |
| Кут повороту | 60° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴





