Офісний ламінатор.
Легкий і компактний. Простий і зручний в експлуатації.
Рекомендації: для організацій з невеликим обсягом робіт.
Максимальна ширина ламінування - 230 мм.
Індикатор готовності, розігрів 2-4 хвилини.
Працює з різною товщиною плівки від 75 мк до 100 мк.
Можливість ламінування фотографій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Формат | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 330х100х58 мм |
| Максимальна товщина плівки | 100 мкм |
| Нагріваючий елемент | немає даних |
| Реверс | немає |
| Швидкість | 50 см/хв |
| Температура | 110 °C |
| Фольгування | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 348,65 ₴



