-26%

Ламінатор Agent OL 3301 (3010076)
2 832,30 ₴
2 098 ₴
- В наявності
- Код: OL 3301
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісний ламінатор.
Малобюджетний та функціональний.
Рекомендації: для офісних робіт, де необхідне використання різної товщини плівки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Формат | A3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 494х150х65 мм |
| Максимальна товщина плівки | 175 мкм |
| Нагріваючий елемент | з внутрішнім нагріванням |
| Реверс | немає |
| Швидкість | 300 см/хв |
| Температура | 120-150°C |
| Фольгування | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 098 ₴



