-26%

Акумуляторна батарея Njoy GP07122F 12V 7AH (BTVACGUOBTD2FCN01B) AGM
1 100,25 ₴
815 ₴
- В наявності
- Код: GP07122F
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батарея герметична і перезаряджається, забезпечуючи довгострокове і надійне якість. Вони повністю не вимагають обслуговування і мають низький саморозряд - всього 3% ємності, зниженою на місяць.
Акумулятор має відмінний час зарядки і перезарядки, а також розрахунковий термін служби в плаваючому режимі і в режимі очікування від 5 до 8 років. Ви отримаєте більше 260 циклів при 100% глибині розряду.
Ви можете найкраще використовувати акумуляторні або охоронні системи, системи сигналізації, ДБЖ, медичне обладнання, обладнання зв’язку, системи аварійного живлення, електроінструменти, іграшки, кабельне телебачення, контрольне обладнання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 95 мм |
| Ємність батареї | 7 А·г |
| Максимальний струм заряду | немає даних |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | немає даних |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F2 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815 ₴





