Представлений у нашому каталозі лінійно-інтерактивний ДБЖ LP-UL2000VA (1200Вт) відрізняється привабливими характеристиками і функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних засобів.
Безперебійний ДБЖ/UPS LP-UL2000VA (1200Вт) (лінійно-інтерактивний тип) має показники потужності 2000/1200 VA/W і вхідну напругу 145-295 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ0 короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду та надлишкового заряду батарей. Автозаряджання пристрою виконується у вимкненому стані. Має 4 євророзетки, функції холодного старту та повторного запуску при відновленні напруги у мережі.
Якщо вам необхідно організувати у вашому будинку чи офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивний ДБЖ LP-UL2000VA (1200Вт) - це оптимальне та доступне за своєю вартістю рішення.
Цей ДБЖ оснащений функціональним USB портом, за допомогою якого можна переглядати вхідну/вихідну напругу, режими пристрою (частота, рівень заряду/розряду батареї, навантаження інвертора, температура). Також можна перевірити тривожну ситуацію: від’єднаний UPS, відключення від мережі, низька напруга батареї, відключення ДБЖ, UPS несправності, тестування та байпас тощо. Про ці та інші функції можна докладніше прочитати в інструкції: PowerManager II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 2х9 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Час перемикання | 2-8 мс |
| Вхідна напруга | 145-295 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 130х230х390 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 2 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 1200 Вт |
| Потужність повна | 2000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 340,35 ₴


