Повністю герметичний формат, що не вимагає обслуговування
Відмінна зарядка та підзарядка
Орієнтовний час використання: 3-5 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 101 мм |
| Ємність батареї | 4.5 А·г |
| Максимальний струм заряду | немає даних |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | немає даних |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F1 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 681,75 ₴






