Лампа світлодіодна промислова LP-30М 30W E27 4000K з алюмопластиковим корпусом A-LP-1947 призначена для використання у різних промислових приміщеннях та на складах. Ця LED лампочка з цоколем E27-E40 розрахована на експлуатацію протягом 25000 годин, що в 30 разів більше, ніж у такого різновиду, як лампи розжарювання.
При цьому лампи даної моделі мають хороші показники світлового потоку (2700 lm) та світловіддачі (більше 90 лм/Вт). Завдяки цьому їх можна використовувати навіть у приміщеннях із високими стелями (від 4 метрів та вище). Також звертає на себе увагу, що при настільки вражаючих світлових характеристиках ці ЛЄД лампи мають потужність всього 30 Вт, що у 8 разів менше, ніж у аналогічних за іншими показниками ламп розжарювання.
Кут розсіювання цих ламп із опаловим склом становить 220 градусів, колірна температура дорівнює 4000 Кельвіна, що дає жовтувато-біле світло. Габарити ламп: 155 на 80 мм. Примітка: не можна використовувати лампи у світильниках із закритими плафонами та прожекторами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrum |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | немає даних |
| Датчик руху | немає |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 4000K |
| Кут розсіювання світла | 220° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Потужність споживання | 30 W |
| Пульт керування | Немає |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | 155 мм х 80 мм |
| Розсіювач | матовий |
| Колір | Білий |
| Яскравість світіння | 2700 lm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 436,05 ₴

