Акумуляторна батарея AGM з регульованою свинцевою кислотою (VRLA) може зберігатися до 6 місяців при температурі 25 ° C, а потім рекомендується підзарядка. Щомісячний коефіцієнт саморозряду становить менше 3% при 25 ° C. Будь ласка, зарядіть батареї перед використанням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 165 мм |
| Ємність батареї | 65 А·г |
| Максимальний струм заряду | 12 А |
| Максимальний струм розряду | 780 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F11 (M6) |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 998,10 ₴

