Акумуляторна батарея MERLION GL121000M8 – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має герметичний міцний корпус, який прослужить довго.
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у сонячних та вітрових установках;
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• в електростанціях;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 218 мм |
| Ємність батареї | 100 А·г |
| Максимальний струм заряду | 30 А |
| Максимальний струм розряду | 1200 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | от +15°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клем | M8 |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 438,25 ₴

