-26%

Накопичувач SSD 1ТB Samsung 990 PRO M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe V-NAND MLC (MZ-V9P1T0BW)
20 243,25 ₴
14 995 ₴
- В наявності
- Код: MZ-V9P1T0BW
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Samsung 990 Pro 1TB – твердотільний накопичувач (SSD), призначений для зберігання даних високої продуктивності.
З великою ємністю зберігання 1TB, цей SSD пропонує достатньо місця для зберігання великих обсягів даних, включаючи відео високої роздільної здатності.
SSD Samsung має швидку швидкість передачі даних, низькі затримки і високу надійність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 22 000/80 000 |
| TBW (ресурс записів) | 600 TБ |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Габарити | 80 х 22 х 2.3 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM, S.M.A.R.T |
| Контролер | Samsung in-house |
| Наявність підсвічування | немає |
| Об'єм накопичувача | 1 ТБ GB |
| Підтримка NVMe | є |
| Серія | Samsung 990 PRO |
| Швидкість записування | 6900 МБ/сек |
| Швидкість зчитування | 7450 МБ/сек |
| Споживання енергії | до 7.8 Вт |
| Тип пам'яті | V-NAND TLC |
| Ударостійкість | є |
| Енергоспоживання | максимум: 7.8 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 995 ₴





