Повністю герметичний і не потребує технічного обслуговування
Термін служби у буферному режимі: 12 років
Розширена 24-місячна гарантія
Застосування
Системи сигналізації та безпеки, Кабельне телебачення, Устаткування зв'язку, Електроінструменти, Контрольно-вимірювальне обладнання, Медичне обладнання, ДБЖ, Іграшки, Сонячні системи
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 176 мм |
| Ємність батареї | 65 А·г |
| Максимальний струм заряду | немає даних |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | немає даних |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 100% |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клем | T6 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 207,70 ₴



