COSI CSB-125 VRLA (Valve Ragulated Lead-Acid) Свинцево-кислотний акумулятор для використання в системах безпеки, джерелах безперебійного живлення UPS, мотоциклах, човнах, дитячих автомобілях, квадроциклах, аварійному освітленні, джерелах живлення в режимі розряду та інших пристроях.
Призначений для:
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ).
Системи безпеки та охорони.
Протипожежні системи.
Для аварійного висвітлення.
Телекомунікаційні системи.
Для електричних велосипедів та скутерів.
Для дитячих електричних машин.
Для човнів та іншого водного транспорту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cosі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Ємність батареї | 5 А·г |
| Максимальний струм заряду | 1.5 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +60°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | T1 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 007,10 ₴

