Відчуйте реалістичність відтінків кольору завдяки потужному 4K
Потужне 4K-масштабування забезпечує отримання роздільної здатності до 4K для улюбленого контенту. Ви також відчуєте реалістичніше передавання кольорів завдяки передовій технології передавання кольору.
Плавні рухи та чітке зображення
Насолоджуйтеся чіткою картинкою і продуктивністю, оскільки вони автоматично оцінюють і балансують кадри для джерела контенту.
Відчуйте реальність роздільної здатності 4K UHD
Телевізор 4K UHD виходить за рамки звичайного FHD завдяки вчетверо більшій кількості точок, пропонуючи вашим очам такі контрастні та чіткі зображення, на які вони заслуговують. Тепер ви можете бачити навіть найменші деталі сцени.
Розрізняйте світлі та темні відтінки в кожній сцені
Технологія High Dynamic Range (HDR) збільшує діапазон колірного спектра вашого телевізора, щоб ви могли насолоджуватися величезною кількістю кольорів і всіма візуальними деталями навіть у найтемніших сценах.
Гармонійне поєднання телевізора та саундбара
Оточіть себе гармонійним звучанням телевізора та саундбара. Q-Symphony дає змогу відтворювати звук одночасно на динаміках телевізора та саундбара для отримання найкращого ефекту об'ємного звучання.
Витончений і тонкий, як ніколи раніше
Crystal UHD має надзвичайно тонкий профіль, що дає змогу телевізору легко вписуватися у ваш інтер'єр, забезпечуючи мінімалістичний вигляд і підкреслюючи його елегантність.
Позбавтеся безладу
Упорядкуйте кабелі та приховуйте їх, зменшуючи безлад і зберігаючи бездоганний вигляд телевізора.
Щільне прилягання до стіни
Досягніть мінімалістичного зовнішнього вигляду інтер'єру, якого ви завжди хотіли. Завдяки простому у встановленні настінному кріпленню Slim Fit, ваш телевізор щільно прилягатиме до стіни, що допоможе йому природно вписатися у ваш простір.
Працюйте та вчіться з дому
Насолоджуйтеся кожною можливістю! Легко під'єднуйте ваш ПК, ноутбук і мобільний телефон до вашого телевізора!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Операційна система | Tizen |
| Тип телевізора | LED |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Smart TV | зі Smart TV |
| VESA | 200 х 200 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | AAC, AIFF, APE, FLAC, M4a, MIDI, MP3, OGG, WAV, WMA |
| Вага без підставки | 8.4 кг |
| Вага з підставкою | 9 кг |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Внутрішня пам'ять | немає даних |
| Час відгуку | немає даних |
| Відео | 3GPP, ASF, AVI, FLV, H.263, H.264, H.265, M2TS, MKV, MP4, MPEG4, TS, VC1, VOB, VP7, VP8, VP9, VRO, WEBM, WMV |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Діагональ екрана | 43" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Комплект постачання | підставка, шнур живлення, пульт дистанційного керування, інструкція, гарантійний талон |
| Контрастність | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативна пам'ять | немає даних |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Процесор зображення | Crystal Processor 4K |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Роздільна здатність екрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 966.3x560.3x25.7 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 966.3х624.1х187.6 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | Dolby Digital |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Фото | JPEG, BMP, PNG, GIF |
| Цифровий тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Енергоспоживання | 102 Вт |
| Яскравість | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 048,65 ₴






