Інтерфейси: CAN/RS485/RS232
Dyness DL5.0C має економічний дизайн і розроблений спеціально для житлових і невеликих комерційних застосувань. Цей акумуляторний модуль LFP підтримує дистанційне оновлення та моніторинг додатків, а також надає кілька методів встановлення. Він масштабується від 5,12 до 256 кВт/год (макс. 50 модулів паралельно), що забезпечує різні варіанти зберігання енергії для задоволення різних вимог.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dyness |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Ємність батареї | 100 А·г |
| Максимальний струм заряду | 75 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 51.2 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 36 % |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | немає даних |
| Колір | чорний/білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 906,45 ₴

