
Комплект резервного живлення Prologix 1200 (PLP1200XL) 1200VA/1000Вт + АКБ PL12-100GEL, GEL
17 076,15 ₴
- Немає в наявності
- Код: PLP1200XL + PL12-100GEL
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект резервного живлення Prologix -це ідеальне рішення для холодильника та опалювального котла, який забезпечить автономну працю до 4 годин з навантаженням 350вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170 мм |
| Ємність батареї | 100 А·г |
| Максимальний струм заряду | 25 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | немає даних |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клем | T14 |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 076,15 ₴

