Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser Frontier XL (AD12YXL-17-GF) – це професійне ігрове крісло, яке забезпечує максимальний комфорт та підтримку під час тривалих ігрових сесій. Крісло має міцну сталеву раму та велике сидіння, що забезпечує підтримку всього тіла. Підголовник та поперекова опора регулюються для забезпечення ідеальної підтримки для вашої спини. Крісло також оснащене ергономічними підлокітниками, які можна відрегулювати за висотою, шириною та кутом нахилу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудовані механізми | механізм Conventional Tilt, нахил спинки, газліфт |
| Каркас | Метал |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Оббивка | тканинна |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулювання висоти сидіння | є |
| Регулювання підлокітників | є |
| Розміри сидіння | 43 х 49-59 х 54 см |
| Розміри спинки | 56 х 86 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Кут нахилу спинки | 90°-160° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 391,15 ₴









