-26%

Вентилятор DeepCool FD12 WH
1 085,40 ₴
804 ₴
- В наявності
- Код: R-FD12-WHNPN1-G
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові вентилятори DeepCool FD12 Performance — це наступна ступінь еволюції популярних вентиляторів охолодження FK120. Оновлений білий колір з чистим кабелем послідовного підключення і надійними роз’ємами, а також більш прочна і точна на вид рами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | білий |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 2050 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.13 А |
| Повітряний потік | 64.2 CFM |
| Підсвітка | без підсвічування |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Рівень шуму | 27.6 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 804 ₴





