Накопичувачі WD Red Pro призначені для цілодобової роботи з великими обсягами даних у багатокористувацьких комерційних і корпоративних середовищах NAS. Накопичувачі WD Red Pro забезпечують швидкодію, масштабованість і надійність, необхідні для зберігання, обміну та спільної роботи з великими обсягами даних у мережевих системах зберігання з декількома відсіками, оптимізованими для масивів RAID.
Оптимізований для роботи в мережевих пристроях зберігання.
Ексклюзивна технологія NASware компанії Western Digital дає змогу точно настроїти параметри диска відповідно до робочих навантажень мережевої системи зберігання, що сприяє підвищенню швидкодії та надійності.
Для безперервної експлуатації
Жорсткі диски WD Red Pro розроблені з урахуванням жорстких вимог цілодобової роботи з величезними обсягами даних у багатокористувацьких середовищах NAS і підвищують довговічність системи.
Захист від надмірної вібрації
Жорсткі диски WD Red Pro обладнані датчиками вібрації під час обертання (Rotation Vibration, RV), які передбачають і активно протидіють перешкодам, викликаним підвищеною вібрацією. Завдяки розсіюванню надлишкової вібрації корпусом диска знижується турбулентність, зберігається швидкодія та забезпечується захист дисків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Призначення | Для мережевих сховищ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 2 500 000 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Додаткова інформація | унікальна технологія NASware |
| Максимальний рівень шуму | 36 дБ |
| Місткість накопичувача | 8 ТБ |
| Об'єм буфера | 256 MB |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | WD Red Pro |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 235 Мб/с |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 8.8 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 30 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 855,50 ₴

