Акумуляторна батарея MERLION AGM GP12260M5 – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має герметичний міцний корпус, який прослужить довго і щасливо.
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у сонячних та вітрових установках;
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• в електростанціях;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 125 мм |
| Ємність батареї | 26 А·г |
| Максимальний струм заряду | 7.8 А |
| Максимальний струм розряду | 260 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від +10°C до +60°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | M5 |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 912,30 ₴

