Акумуляторна батарея AGM з регульованою свинцевою кислотою (VRLA) може зберігатися до 6 місяців при температурі 25 °C, а потім рекомендується підзарядка.
Щомісячний коефіцієнт саморозряду становить менше 3% при 25 °C. Будь ласка, зарядіть батареї перед використанням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 106 мм |
| Ємність батареї | 5.8 А·г |
| Максимальний струм заряду | 2.5 А |
| Максимальний струм розряду | 130 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | немає даних |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F2 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 861,65 ₴

