-26%

Накопичувач HDD SATA 6.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 256MB (WD6005FFBX)
20 243,25 ₴
14 995 ₴
- В наявності
- Код: WD6005FFBX
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накопичувачі WD Red Pro призначені для цілодобової роботи з великими обсягами даних у розрахованих на багато користувачів комерційних і корпоративних середовищах NAS. Накопичувачі WD Red Pro забезпечують швидкодію, масштабованість та надійність, необхідні підприємствам для зберігання, обміну та спільної роботи з великими обсягами даних у мережевих системах зберігання з кількома відсіками, оптимізованими для масивів RAID.
Оптимізовано для роботи в мережевих пристроях зберігання з NASware
Ексклюзивна технологія NASware компанії Western Digital дозволяє точно налаштувати параметри диска відповідно до робочих навантажень мережевої системи зберігання, що сприяє підвищенню швидкодії та надійності.
Для безперервної експлуатації
Жорсткі диски WD Red Pro розроблені з урахуванням жорстких вимог цілодобової роботи з величезними обсягами даних у розрахованих на багато користувачів середовищах NAS і підвищують довговічність системи.
Захист від надмірної вібрації
Жорсткі диски WD Red Pro оснащені датчиками вібрації при обертанні (Rotation Vibration, RV), які передбачають та активно протидіють перешкодам, спричиненим підвищеною вібрацією. Завдяки розсіюванню надмірної вібрації по корпусу диска знижується турбулентність, зберігається швидкодія та забезпечується захист дисків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Призначення | Для мережевих сховищ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 2 500 000 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Додаткова інформація | унікальна технологія NASware |
| Максимальний рівень шуму | 36 дБ |
| Місткість накопичувача | 6 ТБ |
| Об'єм буфера | 256 MB |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | WD Red Pro |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 238 Мб/с |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 6.9 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.3 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 30 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 995 ₴

