Розширений дисплей з діагоналлю 24,5 дюйма. Насолоджуйтесь покращеним екраном в обмеженому просторі
Найкращий розмір екрану для офісу та робочого столу відповідає зоні комфорту візуального сприйняття
Сертифікований TUV дисплей забезпечує захист та здоров’я зору
Технологія MSI EyesErgo з технологією Anti-Flicker допомагає запобігти напруженню та втомі очей
Частота оновлення 100 Гц забезпечує кращу якість перегляду та зображення без мерехтіння
MSI Eye-Q Check допомагає самостійно перевірити зір та нагадує про необхідність відпочити при тривалому використанні монітора
Зберігайте універсальність при роботі з різними пристроями за рахунок використання кількох джерел вхідного сигналу, таких як порти HDMI та DP
Насолоджуйтесь чистотою навколишнього середовища завдяки зручній знімній конструкції для організації кабелів
Стандартне кріплення VESA та роз’єм для аксесуарів
Два вбудовані динаміки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 557.7x416.3x207.2 мм |
| Діагональ екрана | 24.5" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 1300:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 587,65 ₴






