
Накопичувач HDD SATA 1.0Tb Seagate Constellation ES, 64Mb, 7200rpm (ST1000NM0011)(YP)
3 434,40 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST1000NM0011(YP)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жорсткий диск Seagate Constellation ES п’ятого покоління є наймісткішим у галузі дисків корпоративного класу. Цей диск з інтерфейсом SATA 6 ГБ/с має надійність корпоративного класу та високу ефективність з погляду продуктивності й енергоспоживання, що робить його ідеальним рішенням для багатодискових серверів і систем зберігання даних з оптимізованою місткістю, які працюють цілу добу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1 200 000 г |
| Висота | 26 мм |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 102 х 26 х 147 мм |
| Додаткова інформація | - |
| Максимальний рівень шуму | 30 дБ |
| Місткість накопичувача | 1 ТБ |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Об'єм буфера | 64 MB |
| Робоча температура | немає даних |
| Середній час пошуку | 4,16 мс |
| Серія | Constellation ES |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 600 Мб/с |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 8.94 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 70 Gs |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 434,40 ₴
