Блок живлення Chieftec Force - якісний блок живлення, що забезпечує потужність, тишу і стабільність роботи. Він забезпечить високу надійність і ефективність з тихою роботою - найкраща комбінація характеристик, продуктивності і якості за відмінною ціною. В елементній базі блоку живлення Chieftec застосовані надійні і довговічні комплектуючі, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту: UVP (Захист від пониження напруги в мережі) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) SCP (Захист від короткого замикання ) OPP (Захист від перевантаження) AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Форм-фактор | PS II |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V1 | 48.75А |
| +3.3V | 22А |
| +5V | 22А |
| +5Vsb | 2.5А |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | 2 |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 6 |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Габарити | 150х140х87 мм |
| ККД | 85% |
| Модульне підключення | є |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 815,45 ₴




