Блок живлення BDF-850C - один з 4х новітніх блоків живлення з модульними кабелями, що входять в серію PROTON. Перевагою даної моделі є найсучасніша схемотехніка на основі DC-DC перетворювачів, з однієї потужної лінією +12 на виході. Даний БЖ дозволяє значно економити енергію, а також підвищує ефективність і стабільність живлення встановлених компонентів, що, в свою чергу, забезпечує більш тривалий термін їх служби. ККД блоків живлення серії PROTON становить> 85% (сертифікат 80 PLUS BRONZE), тим самим виконуються всі вимоги стандарту ENERGY STAR 5,0 і вище, як це і передбачено нормативами ЄС.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Форм-фактор | PS II |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V1 | 70.5А |
| +12V2 | немає даних |
| +12V3 | немає даних |
| +12V4 | немає даних |
| +3.3V | 22А |
| +5V | 22А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.5A |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | 1 |
| Floppy | 1 |
| Molex | 3 |
| PCI-E 6+2pin | 6 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 9 |
| Вхідна напруга | 115-230 В |
| Габарити | 160х150х87 мм |
| ККД | 85% |
| Модульне підключення | є |
| Охолодження | 1х140 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Bronze |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 577,55 ₴



