
Кулер процесорний ID-Cooling DK-01, Intel: 1700/1151/1150/1155/1156/1200, AMD:
309,15 ₴
- Немає в наявності
- Код: DK-01(YP)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Для створення ефективної системи охолодження процесора вашого ПК рекомендуємо кулер для процесора ID-Cooling DK-01. Модель виконана з алюмінію (матеріал підстави і радіатор), для підключення використовується 4-pin роз"єм. Мінімальний рівень шуму дозволить працювати з комфортом (показник максимального значення в децибелах складає 28.8). TDP 95W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Socket 1150 | є |
| Socket 1151 | є |
| Socket 1155 | є |
| Socket 1156 | є |
| Socket 1200 | є |
| Socket 1366 | немає |
| Socket 1700 | є |
| Socket 1851 | є |
| Socket 2011 | немає |
| Socket 2011-3 | немає |
| Socket 2066 | немає |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | є |
| Socket AM2+ | є |
| Socket AM3 | є |
| Socket AM3+ | є |
| Socket AM4 | є |
| Socket AM5 | немає |
| Socket FM1 | є |
| Socket FM2 | є |
| Socket FM2+ | є |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Висота системи охолодження | 52 мм |
| Габарити (мм) | 110 х 110 х 52 |
| Діаметр вентилятора | 92 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2500 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | 95 W |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 28,8 |
| Повітряний потік | 45.3 CFM |
| Підсвітка | без підсвічування |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Розміри вентилятора, мм | - |
| Тип | Кулер |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309,15 ₴




