LPM-UL1250VA - лінійно інтерактивний ДБЖ, по суті, є резервним джерелом живлення. Цей пристрій головним чином призначається для безперебійного живлення різних технічних пристроїв і електроніки, і необхідно при аварійному або раптовому відключенні основного мережевого електроживлення.
Безперебійний UPS LPM-UL1250VA (лінійно інтерактивний тип) має показники потужності 875 Вт і вхідна напруга 145-290 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ LPM-UL1250VA має на увазі: захист від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей . Автопідзарядка пристрою виконується в вимкненому стані. Має 3 евророзетки, функції холодного старту і повторного запуску при відновленні напруги в мережі.
Якщо вам необхідно організувати в вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно інтерактивний ДБЖ LPM-UL1250VA - це оптимальне і доступне за своєю вартістю рішення.
У тому випадку якщо у вас виникли труднощі, пов"язані з вибором необхідної моделі ДБЖ / UPS, ви завжди можете зв"язатися з нашими фахівцями за вказаними на сайті телефонами, які допоможуть вам вибрати інтерактивний ДБЖ відповідно до ваших потреб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 2х7.5 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Час перемикання | 4-6 мс |
| Вхідна напруга | 145-290 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 121х187х331 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 3 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 3 |
| Кількість батарей | 2 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 875 Вт |
| Потужність повна | 1250 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 10 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 434,80 ₴




