Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення LP-1700VA-P забезпечує резервне живлення комп'ютерної техніки і виконує функції стабілізатора напруги в мережі.
До UPS LogicPower LP-1700VA-P можна одночасно підключити чотири одиниці техніки сумарною потужністю до 1020 Вт. Тип підключення - стандартна розетка (європейського типу).
Функції холодного старту і повторного запуску при відновленні напруги в мережі, запускаються автоматично за допомогою мікропроцесора нового покоління. Робоча вхідна напруга - 145-290 V. Результат на виході - стабільно 220 V ± 10% (оптимальне напруга для комфортної роботи офісної техніки).
Пристрій надійно захищений від коротких замикань, різких стрибків напруги в мережі, перевантажень по струму, розряду і надлишкового заряду батарей. Автопідзарядка акумуляторів 2х 12V; 8,5Ah в вимкненому стані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 2х9 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Час перемикання | 2-6 мс |
| Вхідна напруга | 145-290 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 330х190х135 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 2 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 1020 Вт |
| Потужність повна | 1700 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 478,35 ₴




