
Блок живлення Chieftec PPS-650FC, ATX, APFC, 12cm fan, Gold, modular, RTL(YP)
6 457,05 ₴
- Немає в наявності
- Код: PPS-650FC(YP)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Серія Polaris поєднує в собі високу якість CHIEFTEC, якому довіряють по всьому світу, сертікат по ККД 80 PLUS Gold і повністю модульні джерела живлення в черговий раз доводить, що компанія йде в ногу з найновішими технологіями. Блоки живлення серії Polaris виконані в унікальному технічному дизайні, що з’єднує в собі напівмостовой LLC-перетворювач з технологією DC-DC, високу потужність, високі ККД і вихідну потужність, а також компактний розмір.
Завдяки свій довжині всього в 140 мм і повністю модульному управлінню кабелями, блоки живлення серії Polaris легко встановити в будь-яку систему standard ATX. Довжина кабелів в 650 мм дає можливість використовувати ці джерела живлення і в великих системах. Потрібен Вам невеликий блок живлення для компактної системи або довші кабелі для великої системи - довіртеся серії Polaris, яка в будь-якому з випадків гарантує відмінні показники і ККД.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Форм-фактор | PS II |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V1 | 54.2А |
| +3.3V | 22А |
| +5V | 22А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | 1 |
| Molex | 3 |
| PCI-E 6+2pin | 4 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 6 |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 150х140х87 мм |
| ККД | 92% |
| Модульне підключення | є |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Рівень шуму | немає даних |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 457,05 ₴



