Зручний і сучасний кронштейн, призначений як для телевізорів, так і для моніторів, підтримує VESA. Здатний витримати вагу до 25 кг, підтримує телевізори та монітори з діагоналлю 26-42 дюйми, швидке навішування, легкий у використанні. У комплекті з кронштейном ви знайдете: рівень для рівного встановлення кронштейна, органайзери для кабелів телевізора або монітора, кріплення для монтажу та інструкцію щодо експлуатації продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acclab |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | поворотно-похилій |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 200х200 мм |
| Відстань від стіни | 67 - 383 мм |
| Рекомендована діагональ | 26" - 42" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Кут нахилу | +15/-5° |
| Кут повороту | + 90/- 90° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 162,35 ₴







