
Корпус Xilence Xilent Blade RGB X512 Black (XG121_X512.RGB) без БЖ (YP)
2 748,60 ₴
- Немає в наявності
- Код: XG121_X512.RGB(YP)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Case XILENCE Performance C X5 з його шляхетним і високоякісним виконанням є оптимальним варіантом при привабливому співвідношенні ціна-якість. Case Xilence пропонує безліч можливостей для індивідуальної настройки інтер"єру без будь-яких проблем.
Особливості:
- Корпус блоку живлення встановлений знизу для кращої вентиляції в корпусі.
- Підходить для водяного охолодження 240 мм зверху і спереду 1x120 мм водяного охолодження ззаду.
- Відеокарти довжиною до 335 мм і кулери висотою до 165 мм.
- Матеріали в корпусі забезпечують низький рівень шуму і вібрації.
- За материнською платою передбачено до 15 мм вільного простору для індивідуально розробленого кабельного управління.
- Ефективні, легко знімаючи і очищаючи пилові фільтри зверху і ззаду.
- Порти 2xUSB 3.0 на верхній панелі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Висота | 450 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Конектори | - |
| Кількість встановлених вентиляторів | 1 шт. |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 355 мм |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Потужність блока живлення | без блоку живлення |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | немає |
| На задній панелі | немає |
| На нижній панелі | немає |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | немає |
| Підсвітка | ARGB-підсвічування |
| Розміри корпусу | 212 х 427 х 446 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Технології захисту | - |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | немає |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 748,60 ₴




