-26%

Кронштейн КВАДО К-342В (VESA200х200) (YP)
1 242 ₴
920 ₴
- В наявності
- Код: К-342В(YP)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КВАДО К-342В - міцне виносне кріплення, призначене для монтажу телевізора з пласким екраном із кріпильним блоком VESA розміром 100x100, 100x200, 200х100, 200x200 mm і вагою до 25 кг на вертикальні стіни.
Кронштейн дозволяє без спеціального інструменту змінювати положення телевізора:
повертати;
нахиляти;
регулювати по горизонту;
рухати екран в різних напрямках, не докладаючи зусиль, забезпечуючи відмінні можливості для настройки кута перегляду.
Швидка і проста установка завдяки тому, що:
всі вузли попередньо зібрані;
в комплекті є кріплення монтажу для бетонних і цегляних стін;
в комплекті є набір гвинтів для кріплення телевізорів.
Наш товар пройшов добровільну сертифікацію та контроль якості.
Обов’язково читайте інструкцію і дотримуйтесь всіх рекомендацій від виробника!
Перевіряйте відповідність обраного Вами кріплення з матеріалом стіни, на яку встановлюється кронштейн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | виносний, поворотно-похилий |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 200х200 мм |
| Відстань від стіни | 75 - 395 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 55" |
| Стандарти VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Кут нахилу | +60/-60° |
| Кут повороту | 180°/360°/180° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴







