-26%

Ламінатор PowerPlant EasyLam PP-141(YP)
2 482,65 ₴
1 839 ₴
- В наявності
- Код: PP-141(YP)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ламинатор PowerPlant EasyLam PP-141 ідеально підходить для будинку, навчальних закладів і невеликого офісу. Компактні розміри і стильний дизайн. Дозволяє ламінувати формати від візитки до аркушів А4. Працює з усіма сучасними плівками від 80 до 100 мікрон. Швидкість ламінування 350 міліметрів в хвилину. Температура ламінування - 125 градусів.
Завдяки 2 валів ламинатор рівномірно, без яких-небудь дефектів склеює плівку навіть в зонах з мінімальними краями. Інтуїтивно зрозуміла панель управління.
Ламинатор PowerPlant EasyLam PP-141 - стильний, компактний, універсальний інструмент для домашнього використання, освітніх завдань і потреб малого бізнесу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Формат | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 340х50х110 мм |
| Максимальна товщина плівки | 100 мкм |
| Нагріваючий елемент | із зовнішнім нагріванням |
| Реверс | немає |
| Швидкість | 35 см/хв |
| Температура | до 125°C |
| Фольгування | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 839 ₴

