-26%

Корпус Cougar Archon 2 Mesh RGB White без БЖ(YP)
4 654,80 ₴
3 448 ₴
- В наявності
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Archon 2 Mesh RGB відрізняється привабливим та елегантним дизайном із трьома вентиляторами ARGB на передній панелі. Вбудована кнопка освітлення дозволяє відображати дивовижні світлові ефекти. Потужний повітряний потік, потужна підтримка радіатора до 360 мм, графічної карти 315 мм та кулера ЦП 170 мм забезпечують чудову цінність для вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 120 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 шт. |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 315 мм |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Потужність блока живлення | без блоку живлення |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | 120 мм / 240 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На передній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Підсвітка | ARGB-підсвічування |
| Розміри корпусу | 210 х 470 х 380 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | є |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Колір | white |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 448 ₴






